dubaj5
11 Sty

Pragniesz egzotyki? Wybierz Dubaj

dubaj2W Polsce turystyka egzotyczna rozwija się coraz prężniej. Oferowane przez biura podróży wczasy ograniczają się nie tylko do wyjazdów w granicach Europy, czy też wypoczynku w Egipcie lub Tunezji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się niebanalne kierunki. Jednym z nich jest Dubaj. Co sprawia, że tak wielu Polaków zaczyna marzyć o wyjeździe aż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dlaczego warto choć raz w życiu zobaczyć Dubaj?

dubaj7Dubaj zyskał sławę dzięki nowatorskim projektom architektonicznym, które pochłonęły astronomiczne kwoty. Ta ekscentryczna metropolia skąpana jest nie tylko w blasku słońca, jak przede wszystkim w majątku. Oprócz niezwykłych budynków, w których apartamenty należą do najbogatszych ludzi na świecie Dubaj słynie z kosztownych imprez sportowych, festiwali zakupowych, światowych konferencji oraz wielu rekordów Guinnessa. Doskonałym pomysłem na ciekawe spędzenie czasu w Dubaju jest podróżowanie wodnymi taksówkami, odwiedzenie Muzeum Starożytności, czy też oglądanie wyjątkowego pokazu spektakularnych fontann.

dubaj8Wakacje egzotyczne Twojego życia

Nie ma drugiej takiej metropolii jak Dubaj. Wszechobecny przepych podkreśla jego wyjątkowość. Wbrew pozorom zwiedzanie Dubaju wcale nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. W dobie dostępu do Internetu można bez problemu upolować promocję w jednym z dubajskich hoteli. Egzotyka tego miejsca przejawia się również w wyjątkowo skomponowanych posiłkach, których cena nie zrujnuje Twojego portfela. Wakacje w Dubaju to luksus, na który Cię stać.