rosja5
11 Sty

Rosja wymarzonym miejscem na niezapomniane wakacje

rosja2Polacy coraz częściej decydują się na zorganizowane przez biura podróży wakacje egzotyczne. Ta opcja pozwala poczuć się wyjątkowo, zwiedzając orientalne miejsca, do których nie dociera większość wczasowiczów. Zamiast spędzać trzecie wakacje z rzędu na plaży w Egipcie ludzie wolą odkrywać uroki odległych krajów takich jak Brazylia, Zanzibar, Wietnam, Chiny, a nawet i Zjednoczone Emiraty Arabskie, czy Stany Zjednoczone. Kierunkiem, który warto rozważyć podczas planowania wakacji marzeń jest Rosja.

Dlaczego warto pojechać do Rosji?

rosja1Rosja to nie tylko imponująca Moskwa, przepiękny St. Petersburg, Kreml, czy też zapierające dech w piersiach Jezioro Bajkał. Rosja to przede wszystkim jej mieszkańcy. Wyróżniają się oni gościnnością, której nie spotkasz w żadnym innym miejscu na świecie. Rosjanie otoczą Cię opiekuńczością i dołożą wszelkich starań, aby ich ojczysta egzotyka została przez Ciebie dobrze zapamiętana. Trafią do Twojego serca przez żołądek, dzięki przepysznym daniom. To wyjazd, który będziesz wspominać przez całe życie.

Rosyjskie atrakcje

rosja3Rosja to doskonałe miejsce dla osób, które nie lubią nudy. Rosyjska turystyka egzotyczna obejmuje nie tylko miejsca związane z historią i imponującymi dziełami architektonicznymi. To również kraj znany z kolei transsyberyjskiej, w której podróż staje się niezapomniana, niepowtarzalnych białych nocy, regionalnych atrakcji, nowych doznań kulinarnych, alkoholu, rękodzieła, wydarzeń sportowych i artystycznych. Wycieczka do Rosji pozwoli odkryć Ci ten fascynujący kraj.