japonia8
11 Sty

Wakacje w Japonii

japonia3Polacy pragną, aby egzotyka gościła w ich wspomnieniach z wakacji. Coraz większej liczbie osób nie wystarczają zdjęcia z Paryża, Rzymu, Londynu, czy Kairu. Ludzie nie chcą pojawiać się co roku w tych samych miejscach. Pragną nowych wyzwań, doświadczeń i wyjątkowych wspomnień. To powód, dla którego wakacje egzotyczne cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Nie ma nic bardziej fascynującego niż odkrywanie danego miejsca jako pierwsi z rodziny i wśród znajomych.

Fascynująca Japonia

japonia4Japonia należy nie tylko do najbardziej rozwiniętych krajów na świecie, jak przede wszystkim do tych z wyjątkową kulturą. Każdy, kto choć raz zdecyduje się na wyprawę na ten orientalny archipelag, zakochuje się bez pamięci w tym specyficznym kraju. Kraju, gdzie świat gejsz przenika się ze światem zaawansowanej technologii. Polacy zaczynają coraz częściej interesować się japońską kulturą, sztuką, językiem oraz kuchnią. Nie bez powodu sushi o misternych, geometrycznych kształtach trafiło do Polski.

Turystyka egzotyczna w Japonii

japonia9Japonia jest krajem niezwykle atrakcyjnym dla turystów. Cztery główne wyspy, czyli:Hokkaido, Honsiu, Sikoku i Kiusiu oferują do zwiedzania turystom niezwykłe zakątki, których uroku nie sposób zapomnieć. W Japonii wrażenie robi nie tylko industrialne, lekko komiksowe Tokio. Dorobek kulturalny i sposób bycia mieszkańców tego orientalnego kraju również imponuje i intryguje. Nawet japońskie sklepy spożywcze różnią się od tego, co możemy spotkać na własnym osiedlu. Japonia to zupełnie inny świat. Świat, który warto zwiedzić.